Čiužinys - Royal Liuks

Naujas produktas

111,00 € su PVM

Ilgis 198 cm
Aukštis 24 cm
Gamintojas Baltarusija

„Royal Liuks“ - aukščiausios kokybės anatominis čiužinys su ortopediniu efektu ir šiuolaikiška vėdinimo sistema viduje. Išskirtinis šio čiužinio bruožas yra jo aukštis (storis). Būtent šis rodiklis, kaip ir čiužinio užpildymas, turi įtakos tinkamai paskirstant apkrovą stuburui.

Čiužinio pagrindą sudaro ANTINOISE nepriklausomų spyruoklių blokas, kuris sukuria aukštą kūno atramą net esant labai didelei pastoviai apkrovai ir užtikrina natūraliausią stuburo padėtį.

Kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų yra naudojama padidinto tankio ir atsparumo dilimui medžiaga Spunbondas, kuri sumažina trintį ir apsaugo gaminį nuo susidėvėjimo.

Kokosų pluošto sluoksnis kartu su natūraliu lateksu ir labai elastingomis poliuretano putomis suteikia papildomą tvirtumą vienoje čiužinio pusėje. Ši pusė yra kieta.


Kita čiužinio pusė yra vidutiniškai kieta, ir ją sudaro, pagal unikalią pjovimo sistemą pagamintos, padidinto elastingumo poliuretano putos. Šioje, vidutiniškai kietoje čiužinio pusėje, paviršius bus šiltas šaltomis naktimis, o iš kietosios pusės malonu bus atsipalaiduoti karštą vasarą.

Prabangus užvalkalas turi papildomą vėdinimo sistemą - aeruojamą 3D tinklelį aplink čiužinio perimetrą. Tai apsaugo čiužinį nuo susikaupusių dulkių ir per didelės drėgmės vidiniuose sluoksniuose, taip pat formuoja ir palaiko reikiamą mikroklimatą, kuris turi įtakos miego kokybei.

Čiužinio užvalkalas yra nuimamas. Užtrauktukas yra aplink visą čiužinio perimetrą, kad jį būtų lengva prižiūrėti ir plauti.

Atlaiko 180 kg svorį vienoje miegamoje pusėje.

SUSIJĘ PRODUKTAI